Aprašymas

Koncerto metu tarptautinis džiazo trio su Duncan Hemstock, Luca Filastro ir Gaspar Sena pristatys savo albumą Romance Without Finance - https://duncanhemstock.bandcamp.com/album/romance-without-finance


     Duncan Hemstock mėgaujasi galimybėmis groti tiek šokių, tiek koncertinei publikai visoje Didžiojoje Britanijoje ir Europoje. Kiekviename pasirodyme galima pajusti Duncan nešamą džiaugsmą gyvenimui ir muzikai, jo atlikimai visda lydimi šypsena ir šmaikščiais juokeliais. Duncan klarneto stilius yra įkvėptas Benny Goodman, Edmond Hall, o tenorinio saksofono grojimo būdas – didžiojo Lester Young.

     Luca Filastro yra vienas didžiausių tradicinio džiazo ir stride fortepijono talentų. Kilęs iš Kalabrijos, Italijos, Luca pradėjo mokytis klasikinio fortepijono būdamas 5 metų amžiaus, tačiau jo susidomėjimas greitai nukrypo į tradicinio džiazo studijavimą - nuo Scott Joplin iki Teddy Wilson, nuo Jelly Roll Morton iki Fats Waller. Jo stiliuje atpažįstami didžiųjų džiazo pianistų frazavimo atgarsiai, tokių kaip Oscar Peterson, Bud Powell ar Wynton Kelly, tačiau Luca išlaiko ir kuria savo labai išskirtinį individualumą.

     Londone įsikūręs Gasparas Sena yra būgnininkas, perkusininkas, kompozitorius bei aranžuotojas, mokęsis pas geriausius JK muzikantus Chrisą Batchelorą, Nikki Ilesą, Stuartą Hallą, Robą Townsendą, Garetho Williamsą, Gary Plumley, Marką Lockhartą ir Dudley Phillipsą, taip pat žinomus būgnininkus/perkusininkus Rupertą Browną, Timą Gilesą, Dave'ą Pattmaną, Ianą Pattinsoną ir Dave'as Ohmas. Bendradarbiaudamas su tokiomis grupėmis kaip Myron & E, Alfa Mist ir Maria Chiara Argirò Quintet, jis, be kita ko, keliavo po visą JK, Europą ir Tolimuosius Rytus, koncertavo prestižinėse vietose ir festivaliuose, tokiuose kaip London Jazz Festival, Ronnie Scott's Jazz Club, The Royal Albert Hall, Glastonbury Festival (JK), Porgy and Bess Jazz Club (Viena), Club K (Seulas) ir kt.

     Duncan, Luca ir Gaspar trio bus galima išgirsti ne vien jų trio koncerto metu, bet ir vakarinėje Swing Paradise festivalio dalyje grojant kartu su All Stars Big Band bei vėlyvos Jam Session metu.

    Visi Svingelio 2023 koncertų bilietai - sėdimi. Susėdimas - laisvas. Koncerto metu bus vietos šokti ir šokti labai raginame.

     Durys į renginį – 18:00

     Koncerto pradžia – 19:00

     Koncerto pabaiga – 20:15

     Po koncerto prasidės svingo šokių festivalio Swing Paradise 2023 programa - bilietai į ją parduodami atskirai Vaidilos teatro recepcijoje po jūsų Svingelio 2023 koncerto. 

     22:30 – Koncertas šokiams su The Schwings Band (06.09) / All Stars BIG BAND (06.10) / Lester’s Blues (06.11)

     00:00 – Šokių pasirodymai

     02:00 – All Stars Jam Session

     Vilniaus svingo muzikos festivalis Svingelis kviečia patirti džiazą tokį, koks jis buvo populiarius po saule 1920-1940-aisiais – džiazas, skirtas šokiams.

Daugiau info - https://svingelis.lt/Nuotraukos ir vaizdo medžiaga

Bendrinti