Aprašymas

     Lester’s Blues yra svingo džiazo septetas iš Belgijos, sukurtas pagerbti Lesterio Young’o, Count Basie ir jų bendraamžių artistiškumą. Grupei vadovauja Tom Callens, o kartu groja tokios žvaigždės kaip David Lukács iš legendinio Dutch Swing College Band.

     Lester’s Blues 2018 m. išleido debiutinį albumą „Hommage to Lester Young & the Basie-ites“ ir grojo daugelyje žinomiausių džiazo klubų Belgijoje, Nyderlanduose bei įvairiuose džiazo muzikos ir šokių festivaliuose visoje Europoje. Antrasis jų albumas „Radio Rhythm“, įrašytas aplink vieną stereomikrofoną, buvo išleistas 2022 m. ir pristatytas Vilniuje svingo šokių festivalio Swing Paradise metu.

     Lester’s Blues savo pavadinimą pasiskolino iš vienos gražiausių saksofonininko Lester Young’o dainos. Įkvėpti 1930-ųjų mažųjų Count Basie ir jo kolegų grupių įrašų, Lester’s Blues siekia priartėti prie savito lengvo ir galantiško stiliaus. Septetas sumodeliuotas pagal kai kuriuos Count Basie įrašų grupes: keturių dalių ritmo sekciją su fortepijonu ir ritmine gitara bei trimis pučiamaisiais, sudarytais iš garsiausių Belgijos ir Nyderlandų džiazo muzikantų.


     Visi Svingelio 2023 koncertų bilietai - sėdimi. Susėdimas - laisvas. Koncerto metu bus vietos šokti ir šokti labai raginame.

     Durys į renginį – 18:00

     Koncerto pradžia – 19:00

     Koncerto pabaiga – 20:15

     Po koncerto prasidės svingo šokių festivalio Swing Paradise 2023 programa - bilietai į ją parduodami atskirai Vaidilos teatro recepcijoje po jūsų Svingelio 2023 koncerto.

     22:30 – Koncertas šokiams su The Schwings Band (06.09) / All Stars BIG BAND (06.10) / Lester’s Blues (06.11)

     00:00 – Šokių pasirodymai

     02:00 – All Stars Jam Session

     Vilniaus svingo muzikos festivalis Svingelis kviečia patirti džiazą tokį, koks jis buvo populiarius po saule 1920-1940-aisiais – džiazas, skirtas šokiams.

     Daugiau info - https://svingelis.lt/


Nuotraukos ir vaizdo medžiaga

Bendrinti