Aprašymas


     Danų dainininkė iš Braitono – Sara jau 15 metų viena žinomiausių džiazo vokalisčių visoje Jungtinėje Karalystėje. Saros nuoširdumas scenoje, išraiškingas balsas ir be pastangų išjaučiamas svingelis ją padarė neatsiejama džiazo auditorijos mėgėjų Jungtinėje Karalystėje dalimi. Ji  pasirodė prestižiniuose džiazo festivaliuose ir legendinėse vietose kaip „Ronnie Scott's“, „The Love Supreme Festival“, „Llandudno Jazz Festival“ ir „The Pheasantry“. Sara sumaniai ir intelektualiai interpretuoja džiazo tradiciją, jai didžiausią įtaką padariusios legendos yra Sarah Vaughan, Ella Fitzgerald, Anita O'Day, Shirley Horn, Nancy Wilson ir Eddie Jefferson. 

     Vilniaus svingo muzikos festivalyje Sara pasirodys duete su pianino virtuozu Luca Filastro, o vakarinėje svingo šokių festivalio “Swing Paradise” programoje - su specialiai renginiui suburtu tarptautiniu Swing Paradise All Stars Big Band’u.

     Luca Filastro yra vienas didžiausių tradicinio džiazo ir stride fortepijono talentų. Kilęs iš Kalabrijos, Italijos, Luca pradėjo mokytis klasikinio fortepijono būdamas 5 metų amžiaus, tačiau jo susidomėjimas greitai nukrypo į tradicinio džiazo studijavimą - nuo Scott Joplin iki Teddy Wilson, nuo Jelly Roll Morton iki Fats Waller. Jo stiliuje atpažįstami didžiųjų džiazo pianistų frazavimo atgarsiai, tokių kaip Oscar Peterson, Bud Powell ar Wynton Kelly, tačiau Luca išlaiko ir kuria savo labai išskirtinį individualumą.

     Be dueto koncerto su Sara, Luca Filastro bus galima išgirsti vėlyvais vakarais birželio 9-10-11 d. grojant kartu Swing Paradise All Stars Jam Session’o metu. 


Visi Svingelio 2023 koncertų bilietai - sėdimi. Susėdimas - laisvas. Koncerto metu bus vietos šokti ir šokti labai raginame.

Durys į renginį – 18:00

Koncerto pradžia – 19:00

Koncerto pabaiga – 20:15

     Po koncerto prasidės svingo šokių festivalio Swing Paradise 2023 programa - bilietai į ją parduodami atskirai Vaidilos teatro recepcijoje po jūsų Svingelio 2023 koncerto.

      22:30 – Koncertas šokiams su The Schwings Band (06.09)

     00:00 – Šokių pasirodymai

     02:00 – All Stars Jam Session

     Vilniaus svingo muzikos festivalis Svingelis kviečia patirti džiazą tokį, koks jis buvo populiarius po saule 1920-1940-aisiais – džiazas, skirtas šokiams.

     Daugiau info - https://svingelis.lt/


Nuotraukos ir vaizdo medžiaga

Bendrinti